כאשר אתה רוצה להתקין מצלמות אבטחה לבית או  מצלמות אבטחה לעסק הדבר הראשון הוא לבדוק מה הדרישות הספציפיות שלך ממערכת האבטחה.אנשים חושבים שלהוציא סכומי עתק על מצלמות אבטחה כדי לרשת את העסק או הבית או כל מקום אחר שיקר לכם.

לא לכל מקום צריכים להציב מצלמות אבטחה יקרות ובעלות זום וביצועים מיוחדים , ניתן כיום להסתדר עם מצלמות אבטחה בעלות נמוכה וישיגו את אותה התוצאה שמצלמות יקרות יתנו (זה תלויי בשטח).

זה ברור שמצלמות אבטחה יקרות טובות יותר ובעלות ביצועים יותר גבוהים,אבל אנו לא תמיד מנצלים את מיטב הביצועים ממצלמות האבטחה שהן לא מתאימות לתנאי השטח.המטרה העיקרית של מצלמות אבטחה היא לחלוש  ולתת כיסוי נרחב לשטח שלך שתוכל לראות מה קורה סביבך, לכן אפשר להתאים מצלמת אבטחה בעלת זווית רחבה שתיתן כיסויי נרחב וללא עלות יקרה אבל יהיה קשה יותר לזהות  אדם בגלל שמאבדים מיכולת הזיהוי והמיקוד ככל שהמצלמה רחבה יותר  רואים יותר שטח אבל מאבדים את המיקוד באובייקט,רק במקרה שהאובייקט נמצא קרוב למצלמה במרחק של עד 7 מטר.

אם שטח האזור שלך הוא צר יותר כגון: כניסה לבית,שער,דלת או כל פתח שלא עולה על 3 מטר אפשר להשתמש במצלמת אבטחה בעלת זום קבוע ששטח הצילום שלה צר יותר ובעזרת מצלמה זו תוכל לזהות כל אדם שיחלוש על השטח הנ"ל.

כדי לבצע את ההקלטה של מידע שנקלט ממצלמות האבטחה ישנן כיום שלושה סוגי מקלטים:

DVR STANDALONE

המכשיר  הזה משמש כמקליט את המידע מהמצלמות האבטחה ושומר את כל המידע ( וידאו) על גביי דיסק קשיח.מכשירים אלו מתוכננים במיוחד לקבל את המידע ממצלמות האבטחה בצורה האופטימאלית  ובאיכות גבוהה ורוב המכשירים  264Hהחדשים כיום מגיעים בדחיסת של אפשרויות החיפוש כיום הם מאוד ידידותיות וקלות למשתמש   רוב המכשירים מגיעים עם עכבר כך שזה נותן לנו יותר אופציות ומגוון רחב של אפשריות ממש כמו מחשב. כמו כן, מכשירי הדי.וי.אר מגיעים עם רשת וניתן להתחבר אליהם מכל מקום בעולם. צפייה איכותית במצלמות האבטחה כמעט ללא הנחתה ועוד מגוון רחב של אפשריות.

PCI DVR CARD

כרטיס אבטחה מבוסס מחשב.

את כרטיס אבטחה ניתן לחבר למחשב הביתי המידה ורצים לחסוך ויש כרטיסים שמותאמים ל אקס פי ויש כיום כרטיסים שמותאמים לווינדוס 7 עם תוכנה ידידותית ובריבויי שפות כגון: עברית,אנגלית צרפתית,רוסית,ועוד….

הכרטיס מקבל את המידע מהמצלמות וממיר אותם לוידיאו אצלכם במחשב. יש כל מיני כרטיסים הכרטיסים הזולים הם עם מעט פריימים לשנייה והגבלה הכמות כניסת המצלמות שהכרטיס יכול להכיל,
והיקרים שיכולים להגיע לאלפי שקלים עם כמות פריימים גבוהה במיוחד והרבה כניסות של מצלמות,כרטיסים אלו דורשים מערכת מחשב חזקה יותר ומקצועית. כמובן, שפה אנו יכולים לשלוט על התקציב שלנו הן בבחירת הכרטיס ובניצול המחשב הקיים בבית או בעסק,וכמו כן ניתן להגדיל ולשדרג את המערכת בקצב וביכולת הכספית שלך.

ראשי  אודותינו  דרושים  מחירון/הזמנות  אמצעי תשלום תמיכה  נותני שרות  לקוחותינו  צור קשר  תלונות הציבור  מאמרים