אינטרנט VPN

רשת אינטרנט פרטית משלך

אינטרנט VPN זוהי רשת אינטרנט פרטית היושבת על האינטרנט הציבורי. ניתן לראות זאת בתרשים מעגלי. האינטרנט הציבורי הוא המעגל החיצוני ובתוכו מעגלים פנימיים – רשתות אינטרנט הסגורות לכלל הציבור ופתוחות רק לבעלי הרשאת הכניסה למעגל.

אנחנו יכולים לשתף היום מידע בעזרת האינטרנט. מייל אחד, מכל מקום בעולם, עם כל קבצי המידע ששותף העסקי הנמצא בסינגפור למשל, צריך. אז בשביל מה בעצם אנחנו צריכים רשת אינטרנט פרטית מדומה, וכיצד היא יכולה לעזור לנו?

המידע פרטי, התשתית ציבורית

נגיד ואתה וצה לקשר בין סניפים שונים של העסק שלך, הממוקמים גיאורפית רחוק אחד מהשני. לרכוש רשת אינטרנט פרטית אמיתית משלך זו עלות יקרה מאוד. סלילת תשתית פרטית, השכרה או קנייה של רשת פרטית לא משתלמים כלכלית. מצד שני, אתה עדיין צריך לקשר בין העסקים השונים שלך. אינטרנט ציבורי הוא הפתרון הברור לכך. אך בגלל שמדובר במרחב ציבורי הנגיש לכולם, פרו ופתוח לזליגת מידע, קיים גם אינטרנט VPN.

אינטרנט VPN יוצר רשת פרטית מדומה עבור בתי העסק שלך. כל המידע המשותף הוא פרטי לחלוטין ונגיש רק לבעלי ההרשאה לגלוש על הרשת הפרטית.מנגד, אינטרנט הVPN יושב על התשתית הציבורית -האינטרנט הציבורי ולכן הוא נגיש עבורך בכל מקום בו תהיה, בעלות נוחה מאוד.

לא רק חיבור בין עסקים

חיבור בין עסקים זו דוגמא מצוינת לשימוש יעיל אינטרנט VPN. אך אינטרנט VPN לא מיועד רק לחיבור בין עסקים. סוכני שטח או פועלי שטח הרוצים גישה למאגרי המידע של החברה בה הם עובדים, טפסים לרישום לקוח או בדיקה בטפסים של החברה, ישתמשו באינטרנט VPN. גם בשטח ובבית הלקוח הם יוכלו על גבי האינטרנט הרגיל להיכנס  לרשת הפרטית של החברה  ולשלוף משם את המידע הרצוי להם.

לסיכום, מה הם היתרונות של אינטרנט VPN?

עלות אינטרנט VPN נמוכה בהרבה מהקמת רשת אינטרנט פרטית. אינטרנט VPN מאפשר לך שיתוף מידע בין עסקים המרוחקים גיאוגרפית, או בין עובד הנמצא רחוק מבית העסק עצמו. הרשת הפרטית נגישה מכל מקום בו קיים אינטרנט. בנוסף, הרשת הפרטית המדומה מאפשרת אבטחת מידע ברמה גבוהה מאוד, ולכן היא בטוחה בהרבה מרשת האינטרנט הציבורית. החשש לפריצה או לזליגת מידע קטן מאוד, משום שמראש מדובר ברשת פרטית, עם הגנה וכניסה אפשרית רק לבעלי ההרשאות.

ראשי  אודותינו  דרושים  מחירון/הזמנות  אמצעי תשלום תמיכה  נותני שרות  לקוחותינו  צור קשר  תלונות הציבור  מאמרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.