אינטרנט ענן- יתרונות וחסרונות

 

אינטרנט ענן זהו בעצם שם שניתן לכל שירותי הענן המוכרים היום שמבוססים על האינטרנט. כמו כל דבר בקדמה, גם לאינטרנט ענן יתרונות וחסרונות, אותם נסקור במאמר זה.

היתרונות של אינטרנט ענן מוכרים לכל. שרת וירטואלי ענק ללא הגבלה בנפח האחסון, מאפשר לכם להעלות לתוכו כל מסמך באשר הוא. כיום אוטומטית כל מסמך יגובה באינטרנט הענן ואפילו אם תבצעו במסמך שינויים, אוטומטית גם המסמך המגובה על הענן ישתנה.תוכלו לשתף נתונים ומידע בקלות דרך הענן, ותוכנות אופיס מתקדמות מציעות אפילו שיתוף מסמכים אונליין. האפשרויות המגולמות בענן רבות מספור, וכל יום נוספים עוד חידושים ושירותים מתאים לאינטרנט הענן.

בכל מקום, המשרד שלך נמצא איתך

גם אם יצאת לחופשה בהוואי וקיבלת טלפון על עסקת ענק, היתרון של אינטרנט ענן הוא שתוכל להתעדכן בכל הפרטים מכל מקום בו אתה נמצא, גם אם זה בהוואי. כל מה שאתה צריך זה מחשב ואינטרנט.לא רק עבורך כל המידע הזה זמין, תוכל לשתף את המידע לפי הרשאה עם שותפים עסקיים אחרים.בצורה כזאת, שום הזדמנות עסקית לעולם לא יכולה ללכת איבוד, גם היא עלתה במהלך חופשה.

המידע לא הולך לאיבוד

לא פעם ולא פעמיים מידע הלך לאיבוד. מהעברה מכונן לכונן, דרך שליחה במייל, הקובץ פתאום נעלם או נפגם. שום מידע החשוב לך, בין אם זה מידע עסקי או בין אם אילו תמונות משפחתיות עם ערך רגשי, כאשר אתה משתמש באינטרנט ענן היתרון שלך הוא שיש גיבוי אוטומטי לכל המידע  על הענן. כך שאתה יכול להיות בטוח ששום פרט החשוב לך לא ילך לאיבוד.

היתרונות ברורים, אם כן, מה החסרונות?

משום שמדובר בענן היושב באינטרנט, חייב להיות חיבור אינטרנט יציב בינך לבין המחשבים. בהנחה שכמעט לכל אדם יש היום סמארטפון, טאבלט, לפטופ או מחשב, כל מה שנדרש הוא חיבור תמידי לאינטרנט. הדבר הופך למגביל כאשר האינטרנט נופל לכמה דקות או יותר ולך אין גישה לכל המידע שלך.

 

יתרונות וחסרונות אינטרנט ענן בכמה מילים

קשה למנות את כל היתרונות של אינטרנט ענן משום שהם רבים ל כך. כל יום מתווספת לנו פונקציות נוספת. תוכנות מתחילות להציע אפשרויות מיוחדות באינטרנט ענן, כך שכל יום מתווספים לנו יתרונות חדשים.היתרונות הקבועים של אינטרנט ענן הם ניידות ואפשרות גישה למסמכים מכל מקום, תוך גיבוי מלא של כל הנתונים. החיסרון הוא הדרישה התמידית למחשב/ סמארטפון ולאינטרנט זמינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.